Inginer industrial Sibiu - oportunitate deosebita!

Marius Jeler Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crearea si intretinerea documentatiei de productie necesara (plan de lucru, programe specifice instructiuni de lucru echipamente necesare etc);
Intretinerea si imbunatatirea procesului de productie;
Implementarea in productie a produselor noi;
Transferul de linii de productie in Romania (documentare, punere in functie etc);
Producerea de mostre necesare in procesul de dezvoltare/modificare produse;
Propune proiecte de optimizare a standardelor (layout locuri de munca, procese, diagrame, proiectarea fluxului de materiale);
Aplica standardele de calitate in aria sa de responsabilitate;
Calculeaza si analizeaza posibile reduceri de costuri si/sau resurse in functie de volumul productiei;

CERINTE

Studii superioare finalizate (profil tehnic)
Limba engleza
Limba germana constituie un avantaj
Experienta pe o pozitie similara
Bune cunostinte tehnice
Bune cunostinte privind procedurile de imbunatatire continua si reducerile de costuri

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, program de lucru flexibil.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii profesionale de recrutare si executive search.