INGINER INDUSTRIA ALIMENTARA

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, firma producatoare, in industria alimentara.
Sarcina principala pentru postul de inginer in industria alimentara este de supraveghere a procesului de productie, astfel incat sa se respecte parametrii de productie.

CERINTE

Pentru a-ti putea depune candidatura pentru acest post este necesar:
- sa ai studii superioare finalizate in domeniul industriei alimentare;
- sa ai cel putin 1 an experienta in domeniul industriei alimentare;
- sa ai cunostinte de limba engleza/franceza;
- sa ai permis de conducere;
- sa ai cunostinte de operare calculator;

BENEFICII OFERITE

- oferta salariala incepand de la 1500 Ron net;

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.