INGINER DEBITARE

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analizează și verifică documentația primită de la clienți referitoare la comenzile acestora
Pregătirea și realizarea planurilor în Autocad
Monitorizarea stocului de materie prima
Realizarea documentației tehnice pentru operatorii debitare
Etichetarea și pregătirea pieselor pentru livrare

CERINTE

Studii universitare tehnice absolvite
Bun cunoscător Autocad
Cunoștiințe de limba engleză și/sau germană la nivel mediu
Persoană riguroasă și organizată
Carnet conducere categ. B

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.