Inginer de sistem

Marius Jeler Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un inginer de sistem pentru o companie dezvoltatoare de soft, din Sibiu.
Rolul sau va fi legat de managementul solutiilor IT&C implementate in organizatie si la clienti.

CERINTE

Studii superioare in inginerie, informatica, calculatoare
Experiență de minim 3 ani ca IT System Engineer
Cunoștințe avansate despre protocoalele de rețea, inclusiv pe partea de securitate.
Experiență în administrarea de infrastructuri bazate pe tehnologii Microsoft Windows Server și Desktop.
Experiență în implementarea și administrarea sistemelor de gestiune baze de date Microsoft SQL Server.
Experiență în infrastructuri de comunicații de date implementate cu echipamente de tip minim SMB – switch-uri, routere, echipamente de securitate precum Cisco, Juniper, Fortinet, SonicWall, Checkpoint.
Experiența de bază în utilizarea sistemelor de operare Linux constituie un avantaj.
Limba engleza nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Va rugam sa trimiteti CV la adresa: jeler.marius@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii profesionale de recrutare si executive search.