INGINER CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE

SC XUX INVESTMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul selectat va urmari si coordona executia lucrarilor pe santiere din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie, avand ca principale obiective:

• Asigura interfata intre societate si beneficiari pentru derularea in bune conditii a contractelor;
• Asigura controlul permanent al calitatii lucrarilor;
• Coordoneaza executia proiectelor de la etapa de demarare pana la finalizarea acestora prin planificarea activitatilor, organizarea echipelor, gestionarea materialelor si a echipamentelor;
• Monitorizeaza si contribuie la cresterea eficientei activitatii in santier;
• Asigura incadrarea in termenele de executie si respectarea proiectului;
• Urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru;
• Se asigura de mentinerea disciplinei muncii, a disciplinei tehnologice si respectarii normelor de Protectie a Muncii;
• Preocupare permanenta de gasire a celor mai bune solutii si metode de rezolvare a problemelor survenite.

CERINTE

Sunteti candidatul ideal daca:

• Ati absolvit Facultatea de Constructii Civile si Industriale
• Aveti experienta intre 2-5 ani pe postul de Inginer Constructor
• Aveti experienta in executie, in santier
• Aveti abilitati organizatorice şi de prioritizare a sarcinilor, pragmatism si meticulozitate in realizarea sarcinilor atribuite
• Aveti foarte bune abilitati de comunicare si planificare
• Sunteti o persoana deschisa, responsabila si rezistenta la stres
• Doriti sa lucrati intr-o echipa tanara, dinamica
• Aveti cunostinte de utilizare PC - MS Office, AutoCad
• Detineti permis de conducere – cat. B
• Disponibilitate relocare in Sibiu

BENEFICII OFERITE

Ce PIERDETI:

• Salariu motivant
• Plan de motivare/stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei
• Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante, atat in tara cat si in strainatate
• Incurajarea constanta in directia exprimarii propriei creativitati, amprente personale asupra proiectelor organizatiei

BENEFICII:

• Dotare tehnica de exceptie
• Sisteme performante de lucru
• Dezvoltare personala si profesionala
• Echipa tanara, dinamica
• Mediu de lucru placut
• Telefon de serviciu
• Laptop de serviciu

Misiunea fundamentala a societatii XUX INVESTMENT S.R.L. este de a face o diferenta printr-o contributie pozitiva in viata comunitatii, fiind un permanent exemplu de profesionalism si calitate in executia lucrarilor de constructii.
Bazandu-ne pe o experienta in domeniul constructiilor de 12 ani, si peste 40.000 mp construiti, garantam calitatea celor mai bune servicii indiferent ca vorbim de constructii rezidentiale sau industriale.
Pentru ca suntem o echipa tanara, lucram cu cele mai inalte tehnologii, avand in dotare utilaje performante, cea mai buna educatie, dar si motivatia necesara pentru a realiza si satisface orice cerinta.
Datorita lucrarilor de buna calitate, a ofertelor create special pentru nevoile clientilor, precum si a gradului mare de diversitate a constructiilor, firma si-a creat un portofoliu de clienti fideli care la randul lor au recomandat serviciile noastre si le-au resolicitat ori de cate ori a fost nevoie.
Avem cea mai buna dotare pentru a va executa proiectele in cel mai scurt timp si la cea mai buna calitate. Executia lucrarilor se asigura la nivel de performanta corespunzator exigentelor tehnice solicitate de standardele si legislatia in vigoare.

Mai multe detalii gasiti pe:
www.xuxinvestment.ro