FARMACIST SEF DEPOZIT

RELAD PHARMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza si conduce activitatea si personalul din depozitul farmaceutic;
- Urmareste desfasurarea activitatii de receptie, depozitare, livrare, pe tot lantul de distributie, pentru a se asigura de respectarea regulilor de buna practica, de distributie si de transabilitate fiecarui produs.
- Pastreaza toate documentele, informatiile si inregistrarile tranzactiilor efectuate cu furnizorii, subcontractori si alti operatori ai lantului de distributie, necesare pentru asigurarea transabilitatii cai de distributie, a transferului intern intre punctele sale de lucru de distributie angro si a distributiei fiecarui medicament pana la distribuitorul en detail;
- Supravegheaza si implementeaza sistemul de management al calitatii in cadrul depozitului de medicamente;
- Organizeaza si supravegheaza activitatea in ceea ce priveste buletinele de analiza si certificatele de calitate;
- Organizeaza si supravegheaza activitatea legata de produsele toxice.

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Farmacie;
- Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
- Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor din Romania;
- Foarte buna cunoastere a legislatiei farmaceutice in vigoare;
- Excelente abilitati de organizare si control, de comunicare, o persoana disciplinata, operativa, rezistenta la stres;
- Cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un mediu de lucru profesionist si dinamic, propice dezvoltarii profesionale.

RELAD este unul din liderii pietei de distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice din Romania. La ora actuala RELAD are peste 800 de angajati, care isi desfasoara activitatea in cele 15 subsidiare deschise in cele mai mari orase din tara. RELAD distribuie aproximativ 5000 de produse apartinand unui numar de peste 150 de producatori de renume de pe piata internationala de profil.