ELECTRICIAN INTRETINERE

TQW - HUMAN RESOURCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunostinte de automatizari
- instalatii interioare

CERINTE

- domiciliu stabil in Sibiu
- permis de conducere (de preferat)
- disponibilitatea de a interveni in diferite situatii de lucru.

BENEFICII OFERITE

- salariu cuprins intre 1000 si 1300 Ron + bonuri de masa

T.Q.W. - Human Resources este o companie romaneasca ce a luat fiinta pentru a preintampina nevoia crescuta a angajatorilor de a beneficia de personal competent
Suntem partenerul de afaceri al companiilor care doresc sa fie performante pe piata, cu o organizare moderna, eficienta si nu in ultimul rand conforma cu cerintele legislatiei din domeniul relatiilor de munca, securitatii si sanatatii in munca.
In acest scop oferim un pachet complex de servicii menite sa plaseze compania Dumneavoastra pe o pozitie competitiva pe piata de referinta, bazata pe un sistem de management modern si eficient.
Clientul nostru este un concern multinational activ pe piata romaneasca in domeniul productiei de automotive si componente electronice.