Director de productie

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Director de productie pentru o companie de origine germana care isi va deschide un sediu in Sibiu.

CERINTE

Suntem in cautarea unei persoane cu studii superioare de inginerie, cu experienta in domeniul automotive, stabila din punct de vedere profesional, cu experienta in coordonarea de oameni. Sunt importante abilitatile de comunicare, de leadership si cunostintele avansate de limba engleza sau germana.

Daca dumneavoastra va regasiti in descrierea de mai sus, sunt bucuroasa sa discutam mai multe detalii despre o posibila colaborare. Numele meu este Dana Gradinaru si va stau la dispozitie la numarul de telefon 0747101808, sau pe e-mail, la adresa recrutare@jobconnect.ro.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.