SEF CONTABIL ( DIRECTOR ADJUNCT)

SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT SIBIU

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conducerea evidentei contabile a serviciului

CERINTE

- studii universitare de licenţă absolvite cu diplomă, respectiv studii superioare de lungă durată, absolvite cu diplomă de licenţă sau echivalentă în specialitatea ştiinţe economice
- vechime în specialitatea studiilor de minimum 4 ani

Dosarul de concurs trebuie să conţină:
-formular de înscriere tip
-copia actului de identitate
-copia diplomelor de studii şi după caz documente care să ateste efectuarea unor specializări
-copie după cartea de muncă şi după caz adeverinţă cu vechimea în muncă din Registrul General de Evidenţă a Salariaţilor
-curriculum vitae
-certificat de cazier judiciar sau declaraţie pe propria răspundere că nu are antecedente penale care să-l facă incompatibil cu funcţia pentru care candidează (în cazul prezentării declaraţiei pe propria răspundere până la data organizării primei probe de concurs trebuie depus la dosar cazierul judiciar în original)
-adeverinţă care să ateste starea de sănătate corespunzătoare
(pentru documentele depuse în copie se va prezenta şi originalul pentru verificarea conformităţii copiilor cu acestea, sau se vor prezenta copii legalizate)

Dosarele de concurs se depun la punctul de lucru al Serviciului Public de Administrare a Domeniului Public şi Privat al municipiului Sibiu din B-dul. Victoriei, nr. 1-3, cam. 91, până în data de 17IUNIE 2016 , ora 1500.

Calendarul de desfăşurare a concursului:
Concursul se va desfăşura la punctul de lucru al Serviciului Public de Administrare a Domeniului Public şi Privat Sibiu, B-dul Victoriei nr 1-3 cam 91, după următorul pogram:

-selecţia dosarelor 21 mai 2016
-examenul scris 27 iunie 2016 ora 1200
-interviu 04 iunie 2016 ora 1200

Relaţii suplimentare se pot obţine de la punctul de lucru al Serviciului Public de Administrare a Domeniului Public şi Privat al municipiului Sibiu din din B-dul Victoriei, nr. 1-3, cam. 91, tel: 0269/213302