Controlor calitate

Marius Jeler Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea actiunilor de masurare si control cu ajutorul aparatelor si instrumentelor
Urmarirea valabilitatii avizului metrologic
Urmarirea transcrierii marcajelor interfazic si final.
Efectuarea controlului interfazic si final al reperelor, subansamblelor si produselor conform documentatiei.
Intocmirea de fise de masuratori pentru repere noi.
Comunica neconformitatile constatate si intocmeste rapoartele de neconformitate.
Participa la analiza si implementarea de produse noi (documentatie tehnica-analiza desene; intocmirea fiselor de masuratori; a tehnologiei – propunerea fazelor de masuratori ).
Participa la analiza comenzilor primate de la furnizori.

CERINTE

- Studii superioare tehnice - inginerie
- Limba engleza - mediu/ avansat
- Experienta 1-2 ani in domeniul tehnic/ control calitate

BENEFICII OFERITE

Companie româno-germană, activitate intr-un singur schimb, decont transport, expunere internationala.
Va rugam sa trimiteti Cv la adresa: jeler.marius@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii profesionale de recrutare si executive search.