Consultant Vanzari ERP

SC QRMES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
• Analiza si modelarea proceselor de business ale clientilor
• Definirea cerintelor de business ale clientilor
Participarea în proiecte de implementare ERP: analiza, prototip, configurare, documentare.
Oferirea de servicii de mentenanta specifice
• Prospectarea pietii, ofertarea clientilor si contractarea vanzarilor.

CERINTE

Candidatul ideal
• Peste 2 ani de experienta in domeniul vanzarilor
• Cunostinte referitoare la tehnologia si aplicatiile ERP contituie un avantaj

• Studii superioare economice

• Cunostinte avansate de limba engleza

• Gândire analitica si conceptuala, capacitate de a construi strategii, orientarea catre rezultate

• Disponibilitate pentru invatare rapida a detaliilor functionale ale solutiilor comercializate.

• Capacitatea de a comunica cu usurinta si de a lucra în echipa

• Disponibilitate de deplasare in tara

Atuuri:
• Pasiune pentru vanzari.
• Abilitati de negociere.
• Carnet auto cat B

BENEFICII OFERITE

- Training pentru integrarea in echipa.

- Salariu motivant

- Bonuri de masa.

- Job stabil full time.

QRMES este o companie din Sibiu ce isi desfasoara activitatea in domeniul realizarii de produse software