Client misterios

SC SMART RESULTS SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Evaluatorul (clientul misterios, mystery shopperul) trebuie sa viziteze diferite magazine, banci, farmacii etc. In cadrul fiecarei vizite trebuie sa joace, incognito, rolul unui client interesat de achizitionarea anumitor produse. Trebuie sa urmareasca si sa evalueze pe parcursul vizitelor diferite aspecte din magazinele evaluate (curatenia din magazin, aranjarea produselor, comportamentul angajatilor, abilitatile lor de vanzare si/sau prezentare a unor produse), pe baza unor scenarii bine definite, puse la dispozitie de catre firma.

CERINTE

Cerinte

-spirit de observatie
-memorie buna
-capacitate de a respecta termene limita
-acces permanent la internet
-abilitati dezvoltate de comunicare
-cunostinte solide in utilizarea MICROSOFT WORD si a internetului
-punctual
-serios

DESCRIEREA FIRMEI

Realizarea studiilor de piata.