Business Developer- Sector Imobiliar

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intrarea in contact cu potentialii clienti (atat persoane juridice, cat si persoane fizice) ce sunt interesati de inchirierea / cumpararea unui imobil
- intelegerea nevoilor clientilor
furnizarea de informatii catre clienti
- gasirea celor mai bune solutii pentru nevoile acestora
- negocierea contractelor si finalizarea tranzactiilor (contracte de inchiriere sau vanzare)

CERINTE

- studii superioare
- limba engleza la nivel avansat
- foarte bune abilitati de prezentare, comunicare si negociere
- cunostinte PC
- persoana responsabila, organizata
- persoana pro-activa, spontana, inovativa
- permis de conducere cat B
- disponibilitate la deplasari ocazionale in tara

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale
- pachet salarial atractiv
- autoturism de serviciu pentru deplasari, laptop, telefon

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.