Asistent Manager

CONSULT CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea documentelor legate de proiectele desfasurate de societate (contracte, situatii etc.);
- gestionarea paginilor de facebook ale societatii;
- intocmirea ofertelor de pret in colaborare cu managerul si furizorii de materiale;
- urmarirea proiectelor (dpdv administrativ);
- tinerea evidentei parcului auto (expirare ITP, viniete, asigurari, foi parcurs);
- gestionarea documentelor de personal (dosare personal, medicina muncii, pontaje);
- pastrarea legaturii cu societatea de Contabilitate;
- pregatirea ofertelor pentru SEAP;
- executarea la termen si cu acuratete a sarcinilor trasate.

CERINTE

- studii medii/ superioare;
- cunostinte solide de utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook), navigare internet;
- experienta constituie un avantaj;
- corectitudine, tenacitate, seriozitate, receptivitate, inteligenta, gandire logica;
- abilitati reale de planificare, organizare si viteza de reactie;
- bune abilitati de comunicare scrisa si verbala, negociere, atentie.

BENEFICII OFERITE

- contract de munca perioada nedeterminata;
- salariu motivant;
- training la locul de munca;
- mediu de lucru profesionist;
- dezvoltarea competenţelor profesionale şi personale in cadrul companiei.

În decursul celor peste 10 ani de activitate, CONSULT CONSTRUCT s-a specializat în executarea diferitelor lucrări de construcţii şi oferă clienţilor săi un pachet complet de servicii şi know-how pentru realizarea următoarelor tipuri de proiecte:
- clădiri rezidenţiale;
- clădiri cu funcţiuni de cazare;
- domeniul office;
- retail;
- sedii instituţii,
- hale de producţie şi desfacere;
- fabrici;
- depozite.