Asistent Manager

Omeron Technologies S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana dinamica? Te recomanda abilitatile de management si experienta in acest domeniu? Atunci locul tau este alaturi de compania noastra. Trimite-ne o scrisoare de intentie in care sa nu uiti sa ne vorbesti despre experienta acumulata in ultimii 3 ani, incluzand si limbile straine stapanite.

Cladeste-ti cariera alaturi de noi!

CERINTE

- experienta in management 2 - 3 ani
- studii superioare (facultate terminata) in domeniul Management, Business, Economice
- cunostinte operare PC, Google Drive
- limba engleza - nivel avansat scris si vorbit
- fire energica, comunicativa cu capacitate de relationare
- capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor
- inclinatii pentru activitatea in domeniu IT
- persoana atenta la detalii
- permis de conducere categoria B
- disponibilitate pentru program prelungit cand este cazul

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial fix