ANGAJEZ EVALUATOR IMOBILIAR

SC INCORSO INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste si participa la evalaurea bunurilor imobile, mobile si intreprinderilor
Evaluarea imobilelor, terenurilor si cladirilor
Cunoaşte, înţelege şi poate pune în aplicare în mod corect metodele şi tehnicile recunoscute care sunt necesare pentru efectuarea unei evaluări credibile;
Inspectie pe teren

CERINTE

Abilitati de comunicare;
Studii superioare tehnice sau economice, finalizate sau an terminal;
Disponibilitate pentru munca de teren/birou;
Capacitate de sinteză şi analiză
Conduită morală, spirit de echipă, rezistenţă la stres
Cunostinte avansate de operare PC
Permis de conducere categoria B;
Aspect profesional – bussines.
Dorinţă de învăţare şi perfecţionare continuă
Reprezintă avantaj deţinerea unui atestat ANEVAR

BENEFICII OFERITE

Se discuta in momentul interviului

infiintata la finele anului 2006 , compania SC INCORSO SRL , s-a dezvoltat in timp pe mai multe domenii consultanta in domeniul heraldicii , evaluari patrimoniale , proiecte fonduri , achizitii publice , strategii dezvoltare etc.