Angajam Specialist in domeniul calitatii

S.C. Electromontaj

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Intocmeste "Planul calitatii" pentru lucrarile/contract;
2. Urmareste stadiul de realizare a executiei din punct de vedere al managementului calitatii in cadrul proiectelor;
3. Indeplineste toate activitatile ce revin sectorului de activitate pentru mentinerea atestarii de catre ANRE a societatii;

CERINTE

1. Studii superioare tehnice - profil electroenergetic;
2. Certificat de absolvire a cursului de Management al calitatii;
3. Bune cunostiinte in domeniul electroenergetic;
4. Experienta in utilizarea aparatelor de masura si control.

BENEFICII OFERITE

Salariu corespunzator experientei si cunostiintelor dobandite, tichete de masa.

Societatea S.C. Electromontaj "Carpati" S.A. are o experienta de 66 ani in domeniul energiei electice. Domeniul de activitate cuprinde executia urmatoarelor lucrari: liniilor electrice aeriene de 0.4-400 kV, statii de transformare si conexiune 110-400 kV, montare fibra optica, linii electrice subterane.