Angajam Personal

green island

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem nevoie de o colega noua in echipa, harnica, NEFUMATOARE, si cu zambetul pe buze :)

Activitatea se desfasoara la standul cu fresh-uri "Green Island" din incinta galeriei Carrefour-Shopping City Sibiu.

Avantaje:

-Pachet salarial motivant
-Te acceptam cu sau fara experienta
-Echipa tanara

Programul de lucru este de 6 ore zilnic de la 16-22 iar in weekend se lucreaza sambata si duminica de 2 ori pe luna de la ora 10 la ora 22. Angajarea se face full time

Te asteptam cat mai repede deoarece esti un partener important in afacere !

CERINTE

Sarcini de indeplinit:

-Pregatire fructe-legume pentru stoarcere (curatat si spalat)
-Stoarcere dupa anumite retete simple
-Curatenie la locul de munca.

Green Island va ofera sucuri FRESH 100% naturale stoarse direct in fata dumneavoastra. Scopul nostru este sa creeam un stil de viata mai sanatos si mai "gustos". Ne gasiti la standul din Shopping City Sibiu, Galeria Carrefour, langa cofetaria "Mandra".