Angajam lucrator comercial

SC FEDE2009 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

PERLA VERDE DIN PIATA MARE ANGAJEAZA LUCRATOR COMERCIAL!

Cerinte si responsabilitati:
- punctualitate, seriozitate maxima, simtul responsabilitatii,
- sociabil, comunicativ, corect, bine organizat,
-- rigurozitate în ceea ce priveşte regulile de igienă în alimentaţia publică;
- abilitatea de a pregati semipreparate în conformitate cu reţetele noastre
- atitudine orientata catre client
- pastreaza permanent ordinea si curatenia in spatial de lucru
- prezenta agreabila, amabilitate, spirit de echipa

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Se lucreaza 8 ore
Salariu motivant.
Se ofera bonuri de masa.
Asteptam Cv'urile dvs

DESCRIEREA FIRMEI

Gelateria-Ice cafe Perla Timi's din Piata Mare Sibiu
7 angajati