Angajam economist

S.C. Electromontaj

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Contabilizeaza si inregistreaza registrul de casa in lei si valuta;
2. Contabilizeaza si inregistreaza deconturile;
3. Contabilizeaza si inregistreaza facturile furnizorilor;
4. Colaboreaza din punct de vedere informatic la intocmirea situatiilor financiare semestriale si anuale;
5. Intocmeste confirmarile de sold la inchiderea exercitiului, pentru clienti interni si externi;
6. Colaboreaza la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile;

CERINTE

1. Experienta in contabilitate 1-3 ani;
2. Cunostinte avansate de utilizare Word, Excel, Outlook;
3 Cunoasterea programului de evidenta contabila Charisma (constituie avantaj).

BENEFICII OFERITE

Salariu corespunzator experientei si cunostiintelor dobandite;
Tichete de masa;

Societatea S.C. Electromontaj "Carpati" S.A. are o experienta de 66 ani in domeniul energiei electice. Domeniul de activitate cuprinde executia urmatoarelor lucrari: liniilor electrice aeriene de 0.4-400 kV, statii de transformare si conexiune 110-400 kV, montare fibra optica, linii electrice subterane.