Angajam agent imobiliar - Agentia Imobiliara Smart

Smart Imob Team

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei imobiliare
- contactarea clientilor, oferirea de consultanta imobiliara acestora
- introducerea clientilor in baza de date, pastrarea unei bune relatii intre acestia si agentie si dupa finalizarea tranzactiei
- asistarea clientilor la spatiile de vanzare/ cumparare/ inchiriere si urmarirea procesului de vanzare/ cumparare/ inchiriere pana la finalizarea tranzactiei

CERINTE

- sa fie un bun orator, sociabil
- sa cunoasca tehnici de negociere si persuasiune
- sa fie punctual si organizat
- sa aiba spirit puternic de echipa si antreprenorial
- sa aiba cunostinte de operare calculator.
- de preferat sa aiba cunostinte de limba engleza cel putin nivel mediu
- experienta pe piata imobiliara reprezinta un avantaj dar nu este un criteriu obligatoriu de selectie
- sa aiba studii superioare (terminate sau in curs)
- sa aiba permis de conducere categoria B, masina personala reprezinta un avantaj si aduce bonusuri suplimentare

BENEFICII OFERITE

- parte fixa + comision din vanzari crescator in functie de rezultate
- laptop
- aparat foto
- telefon mobil
- instruire permanenta in tehnici de vanzare / negociere
- mijloace moderne de lucru şi publicitate, logistică performantă, baze de date de ultima ora

Agentia imobiliara Smart Imob, cu sediul pe Bulevardul Victoriei, nr. 32, Sibiu, isi desfasoara activitate intr-o piata imobiliara dinamica, in plina dezvoltare, dar ne remarcam prin profesionalism, seriozitate, calitate si dorinta permanenta de a raspunde promt solicitarilor si ncesitatilor clientilor nostrii.
Daca iti doresti sa te dezvolti din punct de vedere profesional si ti-am starnit interesul, alatura-te echipei, primul pas fiind trimiterea unui CV pe adresa de mail cantact@smartimobs.ro si vom stabili un interviu impreuna!