Agent de Vanzari Sibiu

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea directa a serviciilor comerciale oferite de companie ;
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- Negocierea contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
- Intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscal in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati;
- Realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit ;
- Intocmirea periodica a rapoartelor si statisticilor ;
- Acordarea asistentei clientilor si potentialilor clienti ;
- Participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii.

CERINTE

- Absolvent de studii medii sau superioare in orice domeniu;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Experienta necesara: minim 1 ani experienta in vanzari.
- Posesor permis de conducere – categoria B.
- Cunostinte de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

- Masina, laptop si telefon de servici;
- Program de lucru flexibil;
- Salariu fix + comision;
- Posibilitatea de formare profesionala prin traininguri.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.