Agent curatenie

SC Alfa&Omega Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
• Efectueaza, zilnic, curatenia spatiului repartizat si raspunde de starea de igiena a acestuia;
• Curata grupurile sanitare in intregime, cu materiale si ustensile folosite numai in aceste locuri, specifice pe obiect curatat ;
• Sterge si lustruieste usile, ferestrele si mobilierul din dotare;
• Colecteaza deseurile menajere din cladire ;
• Colecteaza, sorteaza şi depoziteaza gunoiul în spatii special amenajate;

CERINTE

Cerinte:
Studii medii: liceu sau scoala profesionala
Atentie la detalii, capacitate de organizare, munca in echipa,
Disponibilitate de a lucra in 2-3 schimburi;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial:
- salariul net: 1100 ( in mana);
- Bonuri de masa;
- Decontare transport

Companie experimentata si dinamica, presteaza servicii profesionale de curatenie, igienizare si dezinfectie, intretinere, curatenie interioara si exterioara la standarde calitativ europene, in vederea satisfacerii celor mai exigente cerinte ale clientilor nostri.
In acest domeniu serviciile noastre se adreseaza institutiilor centrale, banci, sedii de firme, centre comerciale, hoteluri, hale industriale, spitale, cabinete medicale, resedinte, vile, apartamente, etc.