Consultant Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfășurare activități de prospectare și vânzare în domeniul asigurărilor de viață, sănătate și pensii private
- Respectarea tuturor standardelor agreate cu managerul direct și compania
- Oferirea de servicii de analiză și identificare a nevoilor financiare personale

CERINTE

- Studii liceale finalizate, studii superioare constituie un avantaj
- Bune abilități de comunicare și relaționare
- Personalitate sociabilă, serioasă, motivată și orientată către rezultate
- Experință în domeniul financiar și/sau al vânzărilor constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea dezvoltării unei cariere de succes într-un domeniu complex
- Program de formare profesională și training-uri periodice
- Instrumente de suport în activitatea de vânzare
- Pachet atractiv de remunerare.

Mai multe motive pentru a lucra împreună
- Beneficii financiare unice
- Produse inovatoare, flexibile și diversificate, orientate către nevoile clienților
- Mediu deschis la diversitate și incluziune – capacitatea de a integra oameni din culturi organizaționale diferite
- Posibilitatea echivalării nivelului de carieră în funcție de experiența profesională anterioară.

Haideţi să construim împreună agenția preferată în asigurări de viață!