Mecanic auto / Electromecanic auto

Int Transporte Popovici SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueaza lucrari de intretinere si reparatii auto;
- repara si inlocuieste diferite piese, ansamble si subansamble, precum si a accesoriilor acestora (ex., motoare, cutii de viteza, ambreiaje, sisteme de frânare, alternatoare, sisteme electrice, mecanice, hidraulice si pneumatice);
- mentine curatenia la locul de munca si ordinea sculelor in atelier;
- respecta Normele de Sanatate si Securitate in Munca;

CERINTE

- calificare in domeniu - mecanic/electromecanic auto;
- experienta in domeniu constituie avantaj;
- persoana responsabila cu capacitate de organizare si abilitati de rezolvare a problemelor;
- experienta in activitatea de intretinere si reparatii autocamioane constituie avantaj;
- Capacitate de a evalua şi a lua decizii;

BENEFICII OFERITE

Salariu peste medie;
Bonuri de masa;
Se asigura transport;
Formare / perfectionare continua;
Posibilitatea de a lucra intr-o firma in continua dezvoltare, cu un colectiv dinamic si prietenos;

Int. Transporte Popovici S.R.L. este o firma cu traditie in transportul rutier international de marfuri, activand in acest domeniu din anul 1997. Sediul societatii este in Sf. Gheorghe, judetul Covasna. Parcul auto este format din 130 de ansambluri cu autotractoare noi marca MAN EEV, VOLVO si DAF fabricatie 2013 - 2014.