Functionar administrativ

Metalobox Rom Sud SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-contactarea posibililor noi clienti prin telefon si consilierea acestora
-cercetare de piata, operatiuni telemarketing
-dezvoltarea bazei de date
-trimiterea de prospecte prin posta

Beneficii:
-mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si motivata
-pachet salarial motivant
-posibilitati de promovare in cadrul companiei
-training de specialitate in strainatate

CERINTE

-persoana dinamica, motivata, responsabila
-forte bune abilitati de comunicare
-determinare in acumularea cunostintelor intr-un timp cat mai scurt
-cunostinte de operare Pc: pachet Office

DESCRIEREA FIRMEI

Vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica?
Esti dispus sa lucrezi in echipa pentru un scop comun?

METALOBOX este lider in Europa Centrala si de Est in amenajarea vestiarelor, productia si vanzarea de mobilier metalic, cu o echipa tanara, motivata si dinamica, telul nostru este de a devenii Nr.1 si in Romania!