ELECTRICIAN INTRETINERE SI REPARATII

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste buna functionare a utilajelor, cu accent partea electrica si electronica
- Regleaza, repara echipamentele electrice / electronice si urmareste ca utilajele sa functioneze in parametrii
- Instaleaza echipamentele de productie si de alimentare ca: generatoare, transformatoare, panouri de comanda si control electric, circuite, motoare, unitati de incalzire, sisteme de cablaje etc
- Mentine si regleaza echipamentele de alimentare si de productie pentru a maximiza performanta operationala

CERINTE

- Experienta in intretinerea si repararea masinilor unelte ca electrician intre 1 si 3 ani
- Cunostinte de limba engleza
- Cunostinte de desen tehnic
- Disponibilitate la program de lucru in 3 schimburi

BENEFICII OFERITE

- salariu negociabil in functie de expetienta si bonuri de masa
- se asigura transport
- conditii excelente de munca

AMAKRON® - companie specializata în recrutare, selecție și evaluare de personal

www.amakron.ro