Casier/Lucrator Comercial Sf. Gheorghe

EBC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC recruteaza 2 Casieri/Lucratori Comerciali pentru un lant de magazine din Sfântu Gheorghe.

Se lucrează în 2 schimburi + 2 weekenduri pe luna:
- 06:30 – 15:00;
- 09:00 – 17:30;
- 11:00 – 19:30;
- 14:30 – 23:00.

Responsabilități:
- Contribuie la o corecta si eficienta gestionare a incasarilor, de la momentul platii operate de client pana la predarea incasarilor catre superiorul ierarhic;
- Contribuie activ la implementarea standardelor de calitate in procesul de deservire al clientilor;
- Efectueaza scanarea corecta si completa a tuturor produselor achizitionate de catre fiecare client deservit. In cazul in care scanarea nu este posibila, tasteaza manual codurile produselor;
- Urmareste corespondenta/corelatia dintre denumirea si pretul produsului afisat pe display si produsul scanat;
- Incaseaza contravoarea corecta (banii, bonurile valorice, card) achizitionate de catre clienti si returneaza restul corespunzator.

CERINTE

- Studii medii (obligatoriu 10 clase);
- Experienta constituie un avantaj;
- Conditie fizica buna;
- Seriozitate si punctualitate.

BENEFICII OFERITE

- Salariu;
- Bonuri de masă.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.