Agent vanzari

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie multinationala clasificandu-se in topul celor mai cunoscute care activeaza in domeniul vanzarilor de piese auto : Agent vanzari !

Responsabilitati:

- Promovarea produselor
- Dezvoltarea portofoliului de clienti (magazine de piese auto, flote si service-uri auto)
- Mentinerea relatiilor cu clientii si gestionarea acestora
- Intocmirea si transmiterea de rapoarte periodice

CERINTE

- Experienta in vanzari
- Cunoasterea pietei locale din domeniul automotive
- Disponibilitate pentru munca de teren
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Mediu de lucru tanar si dinamic

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.