Operator Chimist

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prepara formol in vederea livrarii;
- Pregateste si incarca cisterne cu formol;
- Recolteaza probe de metanol din cisterne pentru efectuarea analizelor calitative;
- Participa la descarcarea cisternelor de metanol;
- Colaboreaza cu persoanele din sectoarele: transport feroviar intern, formaldehida, mecano-energetic;
- Raporteaza conducatorului ierarhic indeplinirea sarcinilor specific, semnaleaza in timp util orice greutati existente sau survenite ulterior a caror rezolvare depaseste competenta sa.

CERINTE

- Studii medii;
- Minim 2 ani experienta in productia de materiale chimice;
- Abilitati pentru munca in echipa;
- Seriozitate;
- Persoana responsabila si cinstita, dispusa sa lucreze in program de schimburi.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).