Transatori carne de porc-Anglia si Scotia

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam persoane care au mai lucrat in abatoare la banda industriala la transarea carnii de porc.
-Transatori-pentru transare/dezosare carne de porc

Acte necesare pentru participare:
-CV in limba romana(detaliat)
-Fotografie corp intreg(tinuta decenta sau in tinuta de macelar)
-Diploma

Costuri:
- 40 RON, taxa de procesare dosar
- 200 Euro, taxa de mediere (se achita in momentul semnarii contractului de munca)

Candidatii care vor fi selectati vor fi contactati telefonic.

Actele se pot depune personal la sediul agentiei noastre sau in plic prin posta la adresa: Brasov,B-dul Eroilor nr.3A,Intrarea C, Birou M3, Cod Postal 500.007, jud.Brasov(Centrul de Afaceri Cristiana ).
Luni-Vineri, orele 10-18
Tel.0268420942,0727776030,0740216246
Email:job@acs-europe.ro

CERINTE

-experienta minimum 2 ani in transare carne de porc la banda industriala
-Diploma/Certificat de transator/dezosator

BENEFICII OFERITE

-contracte de munca incheiate pe 6-12 luni cu posibilitate de prelungire
-salariul este intre 1500 – 2000 euro/luna, in functie de orele lucrate
-echipamente de protectie si scule (cutite, masat, sort de zale, manusi de zale, etc.)
-asigurari medicale si sociale platite

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate