Inginer/Mecanic frigotehnist

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest post presupune repararea si intretinerea camioanelor de tip frigo.

Responsabilitati:
-repararea unitatii de refrigerare;
-identificarea defectiunilor si reparatia acestora;
-intretinerea echipamentului de lucru si a masinii pe care se lucreaza;
-organizarea muncii cu clientii deja existenti si imbogatirea bazei de date cu clienti noi unde este posibil.

CERINTE

-competente de reparare si intretinere a unitatii de refrigerare;
-abilitatea de a lucra individual;
-cunostinte bune de limba engleza – vorbit si scris.
Alte informaţii
Beneficii: vor fi puse la dispozitia candidatului telefon si masina pentru deplasarea de la domiciliu la locul de munca.

Perioada contractuala este de 1 an de zile cu posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata. Candidatul are posibilitatea sa se relocheze acolo impreuna cu familia.

Program de munca: se lucreaza 5-6 zile pe saptamana, in functie de cat este de munca in saptamana respectiva.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.