Cautam URGENT Healthcare Assistants pentru Aberdeen, Scotia - Salarii cuprinse intre £7.20 - £9.83/ora - Fara comision

OC Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele partenerilor nostri din UK, cautam urgent Healthcare Assistants (preferabil femei) dornice sa lucreze in Aberdeen, Scotia.

Nu percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra.

CERINTE

Pentru aceste posturi, trebuie sa cunoasteti limba engleza intrucat interviurile au loc in limba engleza!
Experienta in domeniul sanatatii reprezinta avantaj dar nu este obligatorie, intrucat se ofera training (terapeut masaj, infirmier, asistent social, etc.).

BENEFICII OFERITE

Salarii:
£7.20/ora pentru persoane fara experienta
£9.36 daca lucrati in weekend si de sarbatori legale
£7.92 pentru orice ora lucrata suplimentar

£7.56 pentru persoanele cu experienta in domeniu
£9.83 daca lucrati in weekend si de sarbatori legale
£8.32 pentru orice ora lucrata suplimentar

Cazarea este asigurata de angajator si costa £49.35/saptamana (shared double room);
Contractele se intocmesc pe perioada nedeterminata iar angajatorul ofera posibilitatea de a lucra ore suplimentare.
Training, uniforma asigurate.
Preluarea candidatilor de la aeroport de catre angajator.

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.
We strive to be considered reliable and professional partners by providing Staffing Consulting Services and maximizing business opportunities for both clients and candidates.