Asistent medical

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru una dintre cele mai mari retele de centre de ingrijire ale varstnicilor din Scotia, infiintata acum peste 23 de ani, cautam asistenti medicali.

Responsabilitati:
-evaluarea, planificarea, implementarea nevoilor de sanatate si asistenta sociala pentru pacientii care sufera de dementa, Alzheimer sau Huntington
-furnizarea procedurilor clinice legate de îngrijire a rezidentilor
-asigurarea ca procesele administrative sunt livrate în mod eficient la cerințele legislative și informațiile exacte sunt raportate la Manager
-completarea dosarelor/fiselor de observatii ale pacientilor in conformitate cu adminstrarea tratamentului medical;
-administrarea si evidenta tratamentelor medicale si asigurarea stocului disponibil de medicamente pentru urmatoarele 24 de ore;
-monitorizarea indicatorilor fiziologici;
-inregistrarea observatiilor de baza si punerea in aplicare a unui plan de ingrijire;
-asigurarea actualizarii fiselor de observatie.

CERINTE

-detinerea unei calificari NMC cu un număr PIN activ, reprezinta un avantaj;
-cunoasterea limbii engleze la nivel fluent;
-experienta anterioara intr-un cadru de ingrijire rezidentiala; reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Cazarea este asigurata si platita de catre angajator in primele 2 luni.
Ulterior, angajatorul se va implica in asigurarea spatiului de cazare pentru candidat.
Program de lucru: 12 ore pe zi, 4 zile lucratoare, urmate de 3 zile libere.

Nu percepem comisioane!
Asteptam cv-urile dumneavoastra pe adresa de e-mail: raluca.m@tjobs.ro
Pentru mai multe informatii va rugam apelati numarul de telefon: 0727 358 117

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.