TEHNOLOG

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adecco Permanent Placement cauta pentru clientul sau, in domeniul constructiilor si confectiilor metalice, un TEHNOLOG, care sa elaboreze tehnologiile fabricatiei, sa pregateasca documentatia tehnica de executie, sa reprezinte firma in relatiile cu clientii.
Locatia: Carei/Satu Mare

TEHNOLOG
Profilul job-ului
• Participa la analiza tehnica a cerintelor referitoare la produsele comandate
• Verifica documentatia tehnica primita
• Clarifica cu clientul neajunsurile constatate sau propunerile sale privind eventuale modificari
• Elaboreaza tehnologiile de fabricatie necesare realizarii produselor comandate
• Stabileste consumul de material
• Stabileste manopera de executie a reperelor, determina manopera la montajul acestora
• Pregateste si preda directorului de productie documentatia tehnica de executie
• Tine legatura cu productia pe tot parcursul executiei
• Informeaza clientul si cere aprobarea acestuia
• Instruieste periodic muncitorii in vederea cresterii calitatii
• Indeplineste sarcinile care ii revin din documentele sistemului de management al calitatii
• Sa cunoasca si sa respecte prescriptiile procedurale legate de securitatea si sanatatea in munca, precum si de protectia mediului, referitoare la activitatea sa

CERINTE

• Experienta- 3 ani in domeniul pregatirii fabricatiei sau in conducerea productiei
• Studii superioare tehnice
• Operare PC- AutoCad
• Limbi straine- limba engleza, limba maghiara
• Responsabilitate, seriozitate
• Bun organizator, atent la detalii
• Orientat spre obiective
• Spirit de echipa
• Disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

• Salariu atractiv
• Posibilitatea de dezvoltare si perfectionare continua in cadrul companiei

Toti candidatii care corespund cerintelor de mai sus sunt invitati sa aplice online. Vor fi contactati doar candidatii care corespund profilului in maxim 2 saptamani.

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro