SATU MARE – ANGAJAM PE PERIOADA NEDETERMINATA – CAZARE GRATUITA

ADHR Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

CLIENTUL NOSTRU ESTE FIRMA SPECIALIZATA IN PRELUCRARILE VETRORESINA - FIBREI DE STICLA PENTRU UN IMPORTANT PROIECT CAUTAM CANDIDATI CHIAR SI FARA EXPERIENTA.
CERINTE:
EXPERIENTA IN DOMENIUL VETRORESINA – FIBREI DE STICLA ESTE UN AVANTAJ.

CERINTE

CERINTE:

BENEFICII OFERITE

OFERIM:
CONTRACT PE PERIOADA NEDETERMINATA DIRECT CU COMPANIA-CLIENT;
SALARIU FOARTE MOTIVANT, IN BAZA EXPERIENTEI (MINIM RON 1.800 MAXIM 3.000 RON);
CAZARE GRATUITA PENTRU CANDIDATII CARE NU SUNT DIN SATU MARE;
TRANSPORT;
BONURI DE MASA;
MAI MULTE PRIME.
CAUTAREA CU MAXIMA URGENTA, DISPONIBILITATE ANGAIAREA IMEDIATĂ.
PENTRU MAI MULTE DETALII SUNATI LA NUMARUL 0374.94.44.17
PENTRU CV: RECRUTARE@ADHRGROUP.RO
ADHR ROMANIA NU PERCEPE NICIO TAXA DE LA CANDIDATI, TOATE CONTRACTELE DE MUNCA SUNT CONFORM LEGILOR IN VIGOARE.

Adhr România, filiala română a grupului italian ADHR GROUP SPA, este o agenţie de recrutare forţă de muncă care activează în domeniul cercetării, selecţiei, formării şi punerii la dispoziţie de personal, oferind soluţii înalt calitative şi personalizabile în domeniul resurselor umane. Suntem în fiecare zi aproape de clienţi şi candidaţi pentru a pune la dispoziţie întreaga experienţă dobândită pe piaţa italiană, aplicându-le în procesele de organizare, gestionare şi coordonare a resurselor umane. Metoda de lucru a Adhr Romania este caracterizată prin rapiditate în identificarea diverselor soluţii şi prin calitatea proceselor, caracteristici fundamentale pentru a garanta societăţilor clienţi şi candidaţilor implicaţi, satisfacerea pe deplin a cerinţelor acestora.