Recrutam Croitor - Satu Mare

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs Romania recruteaza un Croitor cu experienta pentru clientul din Satu-Mare, producator in serie de imbracaminte pentru barbati.

- croire manuala

CERINTE

-Sa aiba experienta in confectionarea de tipare manual
-Sa realizeze incadrari
-Sa faca gradari dupa caz

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, transport, tichete de masa

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare