Nutritionista

Job expirat

Medical / Farmacie
Vanzari
Nivel experienta
Fara experienta
Sub 6 luni
6 - 12 luni
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Scoala profesionala
Liceu
Colegiu / Studii postliceale
Facultate (in curs)
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Satu Mare
Tara
ROMANIA
Valabilitate
16-07-2013 : 15-08-2013
0
Numar de aplicatii
10

Responsabilitati

Nutritionista este persoana care, in urma unei consultatii, pune bazele unui program de nutritie si dieta personalizat pentru fiecare client in parte, cu ajutorul tehnologiilor puse la dispozitie.
Oferim training pentru specializare in acest domeniu.

Cerinte

Persoana dianmica, sociabila, comunicativa, disponibila pentru munca in echipa dar si un bun vanzator.
Studii medicale: asistenta farmacie, asistenta medicala...........

Beneficii Oferite

Salariu si bonus atractiv pentru cerintele postului in raport cu salariile din zona

Descrierea firmei

Cabinet nutritie si dietetica

Gaseste toate anunturile pentru meseria Nutritionist