Manager Productie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Coordonarea şi asigurarea întregului proces de producţie în vederea realizării producţiei planificate, în conformitate cu obiectivele, programul şi standardele de calitate ale firmei;
• Coordonarea şi gestionarea echipei de producţie;
• Supraveghează şi evaluează performanţa şi respectarea cerinţelor posturilor de către personalul din subordine şi asigura stabilirea pe aceasta bază de corecţii, acţiuni corective/preventive;
• Pregătirea bugetului pe termen scurt şi lung şi urmărirea îndeaproape a respectării acestuia;
• Susţinerea procesului de îmbunătăţire continuă a performanţelor proceselor prin propuneri specifice;
• Asigurarea aplicării şi respectării procedurilor şi standardelor.

CERINTE

• Studii superioare tehnice;
• Experienţa în domeniul producţiei de minimum 5 ani;
• Experienţa în coordonarea unei echipe de minimum 2 ani;
• Cunoaşterea principiilor Lean Manufacturing;
• Limba engleză nivel B1;

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este o companie de producţie românească care îşi dezvoltă activitatea la nivel internaţional