Lector/Trainer – Curs Manager Proiect in Satu Mare

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Lector/Trainer – colaborator pe Satu Mare, pentru prestari servicii didactice in domeniul formarii profesionale - ocupatia Manager de Proiect, incepand cu luna Decembrie 2016 (cel mai rapid curs).
Cursurile sunt ocazionale, dupa amiaza, sau in weekend in functie de disponibilitatea lectorului si a cursantilor.

Responsabilitatile postului:
- Oferirea de servicii de training la cele mai inalte standarde in vederea dezvoltării cursantilor, in perioada setata de cater societate;
- Deruleaza activitati de instruire a cursantilor si elaboreaza strategia de formare;
- Identifica nevoile de training ale cursantilor;
- Stabileste scopurile si obiectivele instruirii si/sau prezentarilor, precum si metodele de instruire;
- Elaboreaza materialele de training, studiile de caz, role-play etc. pentru programele noi desfasurate in domeniu;
- Realizeaza feedback/evaluare cursanti si raporteaza rezultatele in timp util;
- Suplimentar /optional / elaboreaza propuneri pentru alte nevoi de formare, propune proiecte etc.

CERINTE

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Cunostinte solide in domeniul instruirii pe care o va livra;
- Bagaj solid de abilitati: psihopedagogice, relationare, spontaneitate, analiza si sinteza;
- Atitudine principiala in relatiile cu oamenii;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Sistem atractiv de recompensare prin tarif net prestabilit/pe grupa cursanti;
- Cursurile sunt dupa amiaza, in weekend , fara a afecta programul de baza full time al lectorului;
- Se ofera toate materialele necesare de curs:- Suport de curs, Videoproiector,etc.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!