DISTRIBUITORI PLIANTE LA CUTIILE POSTALE SAU STRADAL

ARA PROMOTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Distributie pliante la cutii postale, program flexibil, plata se face la pliantul distribuit de 2 ori/luna.
Se poate avansa in Supraveghetor distributie pliante(necesar permis cat B).

CERINTE

Seriozitate si responsabilitate

In aprilie 2004, intr-o piata in care serviciile de drop mail si sampling erau intelese in mare parte prin prisma distributiei fizice, Elena Aldescu vede oportunitatea unei companii profesioniste, specializata in oferta de servicii din aceasta categorie si infiinteaza Ara Promotion.

Am crescut si am invatat permanent alaturi de clientii nostri. Am demonstrat ca suntem cei mai buni, tocmai de aceea astazi suntem varful de lance al multor companii importante de pe piata romaneasca.

Secretul nostru? Ne identificam cu brand-urile pentru care lucram, oferindu-le viata si personalitate.

Daca serviciile noastre corespund exingentelor dvs., va rugam sa ne contactati.