Cautam Colaborator, Partener Web Developer / Designer - Joomla, PHP, Wordpress etc

Win Win Way srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem un furnizor de servicii web, in special promovare web, in dezvoltare si cautam un partener de incredere pentru realizarea partii tehnice / de web development a proiectelor noastre web.

CERINTE

Preferam persoane specializare in platforma Joomla, dar cunoasterea limbajelor: PHP, JAVASCRIPT, HTML/ HTML5, CSS precum si a bazelor de date: SQL si MySQL constituie un avantaj in special din pricina potentialului de dezvoltare / a viitoarelor proiecte abordate.
Utilizarea Photoshop reprezinta de asemenea un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Propunem o colaborare corecta de la proiect la proiect, cu un share de 50-50% in cazul proiectelor uzuale.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii Integrate de Dezvoltare si Promovare Online
Crearea sau Actualizare si Optimizare Pagini Web Responsive
Promovare Online prin Oferte Unice de Vanzare
Definire & Administrare Campanii Google AdWords Structurate Eficient