Asistent productie

SC WP Steel Assembly SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asista directorul de productie
- Acorda suport angajatilor din productie pentru ca acestia sa produca produse de calitate superioara in conditii optime
- Monitorizeaza productia pentru a se asigura ca aceasta se incadreaza in grafic si rectifica problemele care pot aparea
- Impreuna cu inginerul mecanic veti fi responsabil cu supervizarea stocurilor, mentenanta utilajelor prin masuri proprii si externe
- Acordarea de sprijin muncitorilor pentru intelegerea desenelor
- Pregatirea achizitiilor de consumabile utilizate in productie

CERINTE

- Studii tehnice, de preferat inginer
- Cunostinte desen tehnic
- Persoana motivata cu o gandire flexibila si dornica sa invete
- Spirit de echipa
- Persoana integra
- Orientare spre rezultate
- Initiativa si punere in practica
- Excelente abilitati de comunicare
- Cunostinte bune de limba română iar limba maghiară și engleză constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv in concordanta cu profilul personal, educatie si experienta
- Mediu de lucru profesional ce ofera posibilitate de dezvoltare

WP Steel Assembly este o intreprindere mijlocie în continuă creștere situată în județul Satu Mare, Acâș situat la jumătatea distanței dintre orașul Satu Mare și Zalău. Această locaţie ne permite să deservim rapid toate ţările din Europa Centrală şi de Est, precum şi din Europa de Vest.
Fabrica noastră este specializată în construcții din oțel producand structuri ușoare și grele pentru o gamă largă de clienți europeni.
Mai multe detalii despre firma noastră găsiți pe pagina web www.wpsteel.ro