BARMAN (Bar piscina)

TURISM FELIX SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Servirea unei game de amestecuri de băuturi răcoritoare și alcoolice
Întreținerea echipamentului de bar
Verificarea, preluarea și predarea stocurilor
Comandarea necesarului de marfă în timp util
Menținerea curățeniei la locul de muncă

CERINTE

- Calificare de barman sau absolvirea unui curs de calificare de ospătar și a unui curs de specializare barman
- Cunostințe de operare pe calculator (Windows, Word, Excel, Office) reprezintă un avantaj
- Cunoașterea limbii engleze (nivel conversational) este o cerință obligatorie și cunoașterea unei alte limbi de circulație internațională reprezintă un avantaj
- Abilități bune de comunicare

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru stabil și plăcut
Posibilități de promovare în cadrul hotelului și a grupului
Lucrul într-o echipă profesionistă și dedicată

Turism Felix SA, Băile Felix este cea mai mare companie de turism balnear din România. Avem în portofoliu principalele hoteluri din Băile Felix (Lotus Therm Spa&Luxury Resort 5*, Hotel Internațional 4*, Hotel Termal 3*, Hotel Nufărul 3*, Hotel Poienița 3*, Hotel Mureș 2*) și Ștrandurile Apollo-Felix și Venus (Băile 1 Mai).
Ne aflăm printre companiile care pun oamenii în centrul strategiei lor, oferindu-le cele mai bune condiții pentru dezvoltarea personală și profesională. Din echipa noastră fac parte oameni bine pregătiți, având cu toții în comun ambiția pentru performanță și pasiunea pentru lucrul bine făcut.
Obiectivul nostru este de a recruta, dezvolta şi păstra oameni energici şi entuziaşti, capabili să-şi folosească potențialul creativ pentru a găsi modalități noi şi eficiente de a obține satisfacția clienților noștri.
Vino să faci parte din echipa noastră!
www.felixspa.com și www.lotustherm.ro