Inginer Responsabil Afacere – limba Rusa

ORGANISATION CONSULTING PROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, companie multinationala din domeniul auto, recrutam ingineri responsabili afacere cu bune cunostinte de limba rusa.

Locatie : Moscova sau Togliatti – Rusia (primele 6 luni) apoi continuarea proiectului in Bucuresti
Data inceperii proiectului : Iunie – Iulie 2013
Pozitii disponibilie : 4

Responsabilitati :

Asistarea persoanelor din departamentul de Logistica ;
Asistarea la modificarea ambalajelor in cadrul proiectelor viata serie;
Redactarea caietelor de sarcini;
Simulari;
Realizarea bilantului tehnic al structurilor;
Urmarirea parcursului proiectului.

CERINTE

Cunostinte desen tehnic si Catia V5
Cunostinte lb. Rusa – Nivel Avansat;
Absolvent facultate profil tehnic
Cunostinte uzinaj/montaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial ce include diurna, transport cu avionul, reveniri periodice in tara
Mediu de lucru international
Formare profesionala pe proiect

Persoanele interesate ne pot trimite un CV la adresa contact@ocprodgroup.com

OC Prod Group este un cabinet international de recrutare cu sedii in Romania, Franta, UK, Maroc si Canada. Alaturi de clientii nostri ne implicam in conceperea si punerea in aplicare a proiectelor.