Angajari Video Chat

Studio Still One

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Modul in care te dedici stilului si feminitatii cu care apari pe camera va atrage multi admiratori care te vor privi, te vor admira si iti vor face complimente care mai de care mai pompoase. Si aceste lucruri nu se opresc strict la cuvinte, vei primii atentii si cadouri in monedele de schimb ale siteurilor partenere.

Ce trebuie sa fac pentru a avea un loc de munca videochat? Nimic mai simplu. Fii indrazneata, fii serioasa, fii constiincioasa si ambitioasa. Arata-ne ca vrei sa reusesti si noi te vom ajuta sa atingi elita. Nu un fizic de Top Model este necesar, ci dorinta de a vrea si de a te adapta cerintelor fiecarui vizitator

CERINTE

Cunostiinte limba engleza, aspect ingrijit, motivata de castiguri financiare mari, seriozitatea si discretia caracterizeaza acest job

BENEFICII OFERITE

Doresti sa fii independenta financiar?? Noi te puteam invata cum sa castigi cat 5 salarii la un loc de munca obisnuit.
Romania, Italia si Spania sunt tari restrictionate pentru ca tu sa ai parte de toata discretia necesara.

Videochat-ul presupune un mijloc de comunicare virtual prin intermediul internetului intre model si vizitatorii acesteia prin camera web. Metodele de comunicare pe care un model il adopta ii apartin exclusiv, fiind libera ei alegere ce teme poate aborda ori ce subiecte crede ca pot atrage atentia vizitatorilor. Pentru ca vizitatorul sa poata dispune de atentia exclusiva a modelului, el plateste o anumita taxa pe minut, ce se stabileste diferit in functie de fiecare site partener. Scopul final al modelului este sa binedispuna vizitatorii ei si bineinteles sa poata prelungi discutia cat doreste ea. Pentru aceste lucruri este necesara atentie din partea modelelor si de asemenea este necesar ca ele sa dezvolte empatie fata de vizitatorii lor