Verificator valori, Toata tara

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul bancar.

Responsabilitati:

- Verificarea, numararea si impachetarea biletelor de banca si monedelor metalice in conformitate cu procedurile interne;
- Realizarea evidentelor pentru bancnotele si monedele primite ca urmare a colectarilor efectuate;
- Primeste/ preda si inregistraza numerarul repartizat spre procesare.

Se ofera:

- Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala.

Perioada contractuala initiala determinata de 3-6 luni.

Salariul oferit: 750 lei net + tichete de masa + 150 lei pentru fiecare luna lucrata (garantie materiala - se opreste 10 luni), oferiti la sfarsitul contractului. Dupa 10 luni, salariul va fi de 900 lei net +tichete de masa.

Se lucreaza in 3 schimburi: 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 06:00.

Pentru aplicatie, va rog sa trimiteti cv-ul pe adresa i.achim@trenkwalder.com, specificand postul si orasul pentru care doriti sa aplicati.

CERINTE

- Disponibilitatea de a lucra si in tura de noapte
- Studii medii/ superioare finalizate;
- Experienta pe un post similar constituie avantaj;
- Bune cunostinte de operare PC;
- Persoana organizata, atenta la detalii, cu bune abilitati de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).