TEHNICIENI

Pentanova Automatizari

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru filiala din Oradea suntem in căutare de:
TEHNICIENI

Descrierea postului:
▪Crearea de software PLC în biroul din Oradea (SIEMENS / ROCKWELL / …)
▪Crearea de software HMI în biroul din Oradea (WINCC / INTOUCH / …)
▪Punerea în funcțiune la clienți (Brazilia, China, Germania, Ungaria, Rusia, SUA,…)

Cei interesați își pot depune CV-urile in formă electronică
(de preferință în lb. engleza) la: ro.office@pentanova.biz

S.C. Pentanova Automatizari S.R.L.
410600-Oradea, Ciheiului 65
www.pentanova.biz
Tel.: +40 259 422 226

CERINTE

▪ Absolvent în profil tehnic (inginerie electrică sau automatizare)
▪ Disponibilitate pentru deplasări internaționale (mai mult de 50% din timp)
▪ Cunoștințe de limba engleză; limba germană reprezintă un avantaj.
▪ Experiența în crearea și modificarea software-ului pentru sistemele PLC & HMI (exemplu SIMATIC S7) reprezintă un avantaj.

BENEFICII OFERITE

▪ Pachet salarial atractiv
▪ Telefon de serviciu
▪ Bonificații
▪ Specializare în Austria

Suntem o organizație internațională de inginerie electrică și automatizări cu sediul central in Gleisdorf/Austria și filiale in China, Mexic, Romania și SUA. Clienții noștri sunt din diferite domenii industriale, noi fiind axați pe automatizarea sistemelor de benzi rulante, proceselor tehnologice și a liniilor logistice.