Tehnician medical Proteze Audio - limba FRANCEZA - pentru Franta

sc deco meuble srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Tehnician Proteze Audio, vorbitor de limba Franceza, pentru lucru in Franta.
Disponibilitate de plecare in scurt timp
- primim cv-uri si pe siteul firmei DecoMeuble ro
(la mailul de Resurse Umane: deco_cv yahoo com)

Interviurile se vor tine prin telefon sau internet (prin SKYPE),
cei alesi se vor prezenta la sediurile din Arges sau Bucuresti

CERINTE

- vorbitor de limba Franceza la un nivel mediu sau avansat (CV-rile SE VOR PRIMI NUMAI TRADUSE IN FRANCEZA)
- experienta necesara de minim 2-3 ani
- disponibilitate de plecare imediata (durata de intocmire a actelor 3-7 zile)

- Conditie :
calitatea de asigurat in ultimele 30 de zile la Casa de Pensii
( angajat, somer, concediu de crestere a copilului, contributie personala)

BENEFICII OFERITE

- se ofera contract full-time pe perioada de 3, 6, 12 sau 24 luni (in functie de experienta)
- se ofera cazare (langa punctul de lucru) - mobilata si utilata
- se asigura gratuit transportul pana in Franta si retur la finalul contractului
- sal in lei + eur sub forma de diurna - suma de discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara si Producator de mobilier