Tehnician

SC GEA FARM TECHNOLOGIES ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

GEA Farm Technologies este un producator global de top in ceea ce priveste inovatiile tehnice, solutiile de inginerie, precum si produsele pentru igiena animala, in vederea obtinerii unei productii de lapte de inalta calitate.

CERINTE

Studii superioare finalizate: inginer electromecanic sau instalatii;
Experienta in munca: minim 5 ani;
Limba Engleza la nivel avansat, limba germana constituie un avantaj;
Disponibilitate la program prelungit;
Deplasari multiple pe perioade mai lungi;
Experienta in domeniul zootehnic reprezinta un avantaj;
Rezistenta la stres;
Cunostiinte MS Office, inclusiv Outlook;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Masina de serviciu;
Laptop, telefon;
Domiciliul poate fi oriunde in tara, nu este necesara relocarea;

VA RUGAM SA APLICATI DOAR IN CAZUL IN CARE CONSIDERATI CA SUNTETI POTRIVIT/A PENTRU ACEST POST. NU SE VOR LUA IN CONSIDERARE CV-URILE CARE NU SUNT RELEVANTE.